İpek Tesisat Su kaçağı Tıkanıklık Açma
Maltepe Kanal Açma – Acıbadem su kaçağı tıkanıklık açma 75 TL

Maltepe Kanal Açma

Maltepe Kanal Açma 100 TL Başlayan Fiyatlarla

Kanal Açma evlerde ve Maltepe iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisidir. Bu sebeple her ne kadar fitreleride olsa bu kadar sık kullanım nedeniyle sürekli tıkanma problemi ile karşı karşıya gelinmektedir.
Her ne kadar kimyasal maddeler ile çözüm bulunsa da çözümsüz kalınan durumlarda uzman Kanal Açma Maltepe  tesisatçılara başvurmak ve profesyonel destek almak en doğru yapılacak iştir. Bu sayede hem kısa zaman içerisinde hem de en az masraf ile sorununuz çözülecektir.

Konut ya da Maltepe iş yerinizde Kanal Açma sıkıntılarınızı su yavaş şekilde gidiyor veya hiç gitmiyorsa, Kanal Açma sorunu var sonucunda kesın demektir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda Kanal Açma gibi kimyasallar kullanabilirsiniz,sonuc olumlu vermez.

Bu kimyasallarla Maltepe Kanal Açma açılabilmektedir ancak genellikle bu yöntemle basit Kanal Açma geçici olarak açılmaktadır.

Kanal Açma kullanılan geçiciçi kimyasalın sonuç vermediği durumlarda ise mutlaka uzman desteğine ihtiyaç vardır. Uzman Maltepe ekipler de en son teknoloji ile tasarlanmış Kanal Açma sistemlerini cihazları kullanmaktadır.

Maltepe Kanal Açma Fiyatları

Garanti Faturalı İşlem Müdahale Süresi Fiyatı
Maltepe  Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Maltepe  Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) Evet Maks. 1 saat 200 TL
Maltepe  Klozet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Maltepe  Lavabo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Maltepe  Pimaş Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Maltepe  Banyo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Maltepe  Kanal Açma Evet Maks. 1 saat 200 TL
BİLGİ : Yukarıda belirtilen fiyatlar standart işlemler için belirlenen fiyatlardır. Net fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçin.
Maltepe Kanal Açma