İpek Tesisat Su kaçağı Tıkanıklık Açma
Kartepe Tıkanmış Mutfak Açma – Acıbadem su kaçağı tıkanıklık açma 75 TL

Kartepe Tıkanmış Mutfak Açma


Üsküdar Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe Neden Tıkanır

 • Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe hattına girerek Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borularının içinde birikerek Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe akar. Ancak bazen Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yerina gitmesi gereken su, Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yeri ile işleri olmadığı için Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe tıkanıklığı meydan geldiğinde Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe işlemi kısa sürede tamamlanır. Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Tıkanmış Mutfak Açma Kartepeda başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe tıkanıklıkları, bazen Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe işlemi gerçekleştirilir.

  Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe Temizleme

  Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe tıkanıklıkları bazen Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe temizleme fiyatları, Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Tıkanmış Mutfak Açma İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Tıkanmış Mutfak Açma Kartepe için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Tıkanmış Mutfak Açma Petek Temizliği

  Kartepe Tıkanmış Mutfak Açma
  Etiketlendi: