İpek Tesisat Su kaçağı Tıkanıklık Açma
Kartepe Tıkanan Mutfak Açma – Acıbadem su kaçağı tıkanıklık açma 75 TL

Kartepe Tıkanan Mutfak Açma


Üsküdar Tıkanan Mutfak Açma Kartepe Neden Tıkanır

 • Tıkanan Mutfak Açma Kartepe kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Tıkanan Mutfak Açma Kartepe hattına girerek Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borularının içinde birikerek Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Tıkanan Mutfak Açma Kartepe hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Tıkanan Mutfak Açma Kartepe Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Tıkanan Mutfak Açma Kartepe akar. Ancak bazen Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yerina gitmesi gereken su, Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Tıkanan Mutfak Açma Kartepe Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Tıkanan Mutfak Açma Kartepe hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Tıkanan Mutfak Açma Kartepe Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Tıkanan Mutfak Açma Kartepe kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yeri ile işleri olmadığı için Tıkanan Mutfak Açma Kartepe kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Tıkanan Mutfak Açma Kartepe tıkanıklığı meydan geldiğinde Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Tıkanan Mutfak Açma Kartepe kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Tıkanan Mutfak Açma Kartepe işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Tıkanan Mutfak Açma Kartepe hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Tıkanan Mutfak Açma Kartepe’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Tıkanan Mutfak Açma Kartepe işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Tıkanan Mutfak Açma Kartepe, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Tıkanan Mutfak Açma Kartepe farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Tıkanan Mutfak Açma Kartepe işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Tıkanan Mutfak Açma Kartepe Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Tıkanan Mutfak Açma Kartepe işlemi kısa sürede tamamlanır. Tıkanan Mutfak Açma Kartepe tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Tıkanan Mutfak Açma Kartepeda başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Tıkanan Mutfak Açma Kartepe tıkanıklıkları, bazen Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Tıkanan Mutfak Açma Kartepe borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Tıkanan Mutfak Açma Kartepe sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Tıkanan Mutfak Açma Kartepe hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Tıkanan Mutfak Açma Kartepe olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Tıkanan Mutfak Açma Kartepe hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Tıkanan Mutfak Açma Kartepe sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Tıkanan Mutfak Açma Kartepe tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Tıkanan Mutfak Açma Kartepe işlemi gerçekleştirilir.

  Tıkanan Mutfak Açma Kartepe Temizleme

  Tıkanan Mutfak Açma Kartepe tıkanıklıkları bazen Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Tıkanan Mutfak Açma Kartepe temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Tıkanan Mutfak Açma Kartepe temizleme fiyatları, Tıkanan Mutfak Açma Kartepe toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Tıkanan Mutfak Açma Kartepe temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Tıkanan Mutfak Açma İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Tıkanan Mutfak Açma Kartepe için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Tıkanan Mutfak Açma Petek Temizliği

  Kartepe Tıkanan Mutfak Açma
  Etiketlendi: