İpek Tesisat Su kaçağı Tıkanıklık Açma
Kartepe Mutfak Su Açma – Acıbadem su kaçağı tıkanıklık açma 75 TL

Kartepe Mutfak Su Açma


Üsküdar Mutfak Su Açma Kartepe Neden Tıkanır

 • Mutfak Su Açma Kartepe kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Mutfak Su Açma Kartepe hattına girerek Mutfak Su Açma Kartepe borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Mutfak Su Açma Kartepe borularının içinde birikerek Mutfak Su Açma Kartepe borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Mutfak Su Açma Kartepe borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Mutfak Su Açma Kartepe hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Mutfak Su Açma Kartepe borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Mutfak Su Açma Kartepe borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Mutfak Su Açma Kartepe Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Mutfak Su Açma Kartepe toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Mutfak Su Açma Kartepe akar. Ancak bazen Mutfak Su Açma Kartepe toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Mutfak Su Açma Kartepe toplama yerina gitmesi gereken su, Mutfak Su Açma Kartepe borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Mutfak Su Açma Kartepe borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Mutfak Su Açma Kartepe Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Mutfak Su Açma Kartepe hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Mutfak Su Açma Kartepe Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Mutfak Su Açma Kartepe kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Mutfak Su Açma Kartepe toplama yeri ile işleri olmadığı için Mutfak Su Açma Kartepe kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Mutfak Su Açma Kartepe tıkanıklığı meydan geldiğinde Mutfak Su Açma Kartepe toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Mutfak Su Açma Kartepe kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Mutfak Su Açma Kartepe borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Mutfak Su Açma Kartepe toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Mutfak Su Açma Kartepe borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Mutfak Su Açma Kartepe toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Mutfak Su Açma Kartepe işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Mutfak Su Açma Kartepe hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Mutfak Su Açma Kartepe’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Mutfak Su Açma Kartepe işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Mutfak Su Açma Kartepe, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Mutfak Su Açma Kartepe farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Mutfak Su Açma Kartepe borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Mutfak Su Açma Kartepe işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Mutfak Su Açma Kartepe borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Mutfak Su Açma Kartepe Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Mutfak Su Açma Kartepe işlemi kısa sürede tamamlanır. Mutfak Su Açma Kartepe tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Mutfak Su Açma Kartepeda başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Mutfak Su Açma Kartepe tıkanıklıkları, bazen Mutfak Su Açma Kartepe toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Mutfak Su Açma Kartepe borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Mutfak Su Açma Kartepe sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Mutfak Su Açma Kartepe hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Mutfak Su Açma Kartepe olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Mutfak Su Açma Kartepe hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Mutfak Su Açma Kartepe sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Mutfak Su Açma Kartepe tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Mutfak Su Açma Kartepe işlemi gerçekleştirilir.

  Mutfak Su Açma Kartepe Temizleme

  Mutfak Su Açma Kartepe tıkanıklıkları bazen Mutfak Su Açma Kartepe toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Mutfak Su Açma Kartepe toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Mutfak Su Açma Kartepe toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Mutfak Su Açma Kartepe temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Mutfak Su Açma Kartepe toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Mutfak Su Açma Kartepe temizleme fiyatları, Mutfak Su Açma Kartepe toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Mutfak Su Açma Kartepe temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Mutfak Su Açma İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Mutfak Su Açma Kartepe için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Mutfak Su Açma Petek Temizliği

  Kartepe Mutfak Su Açma
  Etiketlendi: