İpek Tesisat Su kaçağı Tıkanıklık Açma
Kartepe Mutfak Açma – Acıbadem su kaçağı tıkanıklık açma 75 TL

Kartepe Mutfak Açma


Üsküdar Mutfak Açma Kartepe Neden Tıkanır

 • Mutfak Açma Kartepe kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Mutfak Açma Kartepe hattına girerek Mutfak Açma Kartepe borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Mutfak Açma Kartepe borularının içinde birikerek Mutfak Açma Kartepe borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Mutfak Açma Kartepe borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Mutfak Açma Kartepe hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Mutfak Açma Kartepe borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Mutfak Açma Kartepe borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Mutfak Açma Kartepe Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Mutfak Açma Kartepe toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Mutfak Açma Kartepe akar. Ancak bazen Mutfak Açma Kartepe toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Mutfak Açma Kartepe toplama yerina gitmesi gereken su, Mutfak Açma Kartepe borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Mutfak Açma Kartepe borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Mutfak Açma Kartepe Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Mutfak Açma Kartepe hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Mutfak Açma Kartepe Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Mutfak Açma Kartepe kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Mutfak Açma Kartepe toplama yeri ile işleri olmadığı için Mutfak Açma Kartepe kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Mutfak Açma Kartepe tıkanıklığı meydan geldiğinde Mutfak Açma Kartepe toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Mutfak Açma Kartepe kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Mutfak Açma Kartepe borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Mutfak Açma Kartepe toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Mutfak Açma Kartepe borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Mutfak Açma Kartepe toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Mutfak Açma Kartepe işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Mutfak Açma Kartepe hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Mutfak Açma Kartepe’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Mutfak Açma Kartepe işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Mutfak Açma Kartepe, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Mutfak Açma Kartepe farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Mutfak Açma Kartepe borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Mutfak Açma Kartepe işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Mutfak Açma Kartepe borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Mutfak Açma Kartepe Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Mutfak Açma Kartepe işlemi kısa sürede tamamlanır. Mutfak Açma Kartepe tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Mutfak Açma Kartepeda başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Mutfak Açma Kartepe tıkanıklıkları, bazen Mutfak Açma Kartepe toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Mutfak Açma Kartepe borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Mutfak Açma Kartepe sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Mutfak Açma Kartepe hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Mutfak Açma Kartepe olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Mutfak Açma Kartepe hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Mutfak Açma Kartepe sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Mutfak Açma Kartepe tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Mutfak Açma Kartepe işlemi gerçekleştirilir.

  Mutfak Açma Kartepe Temizleme

  Mutfak Açma Kartepe tıkanıklıkları bazen Mutfak Açma Kartepe toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Mutfak Açma Kartepe toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Mutfak Açma Kartepe toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Mutfak Açma Kartepe temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Mutfak Açma Kartepe toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Mutfak Açma Kartepe temizleme fiyatları, Mutfak Açma Kartepe toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Mutfak Açma Kartepe temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Mutfak Açma İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Mutfak Açma Kartepe için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Mutfak Açma Petek Temizliği

  Kartepe Mutfak Açma
  Etiketlendi: