Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma


Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma

Ataşehir Tıkalı Tıkanan Lavaboyu Açma Klozet Lavabo Pimaş Kanal Gider Mutfak Banyo Süzgeç Tıkanıklığı Açma Servisi. Kadıköy Su Tesisatçısı. Tıkanıklık … Klozet‘im Tıkandı.Tıkanan Klozet Açma. Ataşehir Tıkanmış Klozet Açma. Klozet Tıkanıklığı. Klozet Tıkanıklığı Açma. Klozet Tıkanması. Klozet Açan. Klozet Gideri Açma. Robotla Klozet Açma.

Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma genel olarak tıkanma sorunu içine atılan yabancı maddelerden Tıkanan Lavaboyu Açma kaynaklanır. Genelde karşılaşılan sorun Tıkanan Lavaboyu Açma kenarlarına takılan kokunun, temizlik bezlerinin, ıslak mendil veya tadilat esnasında kullanılan harç ve moloz gibi malzemelerin tuvalete düşürülmesidir. Bu durumda Tıkanan Lavaboyu Açma tıkanacaktır.

Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma Unutmamanız gerekenler:

  • Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma temizliği ve tıkanıklık Tıkanan Lavaboyu Açma sırasında her zaman eldiven giyin ve kollarınızı kapalı tutun
  • Gider tıkanıklığını Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma sırasında zorlamak, tesisat borularınıza zarar verip daha büyük hasara yol açabilir
  • Ataşehir Gider açıcılarını her zaman talimat

Siz de herhangi bir tıkanıklık durumunda ipektesisat Ataşehir Çağrı Merkezi’ni arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca www.ipektesisat.com adresi üzerinden

Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma En Doğal Yolu!

Tıkanan Tıkanan Lavaboyu Açma , herkesin sıkça karşılaştığı başa bela bir durum.

Aslında tıkanmış Tıkanan Lavaboyu Açma kimyasal çözeltilere pabuç bırakmayan çok doğal bir yöntemi var!

15.01.2015 – 15:01 | Son Güncelleme : 15.01.2015 – 15:01

Tıkanan Tıkanan Lavaboyu Açma ya da Ataşehir evdeki giderler, ortalığı savaş alanına çevirebilir. Bazen birkaç kere denesek de Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma bizi hayli uğraştırabilir. Ataşehir Marketten aldığımız lavabo açıcılar hemen hemen herkesin başvurduğu başlıca yöntemlerden fakat bu açıcıların içindeki kimyasallar kaş yaparken göz çıkarabilir. Nasıl mı?

Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma açarken soluğunuz havadan vücuda giren bu kimyasallar size zarar verebilir. Ataşehir Tıkalı bir Tıkanan Lavaboyu Açma karşı en doğal çözüm ise karbonat.

Nasıl uygulayacağımıza gelirsek; Tıkanmış olan Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma Gidere, yarım bardak karbonat ve yarım bardak sirke döküp 15 dakika bekletin. Daha sonra sıcak su dolu bir çaydanlığı gidere boşaltın. Tıkanan Lavaboyu Açma işte bu kadar kolay.

Canlı Destek bölümü aracılığı ile sorununuzu ipektesisat’a iletebilirsiniz.

İpekTesisat Çağrı Merkezleri

İstanbul Ataşehir : 0850 304 41 62

SERVİS KESİF ÜCRETİ 69 TL

Ataşehir PİMAŞ KANAL LOGAR AÇMA ÜCRETLERİ

Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma : 100-200.TL

Ataşehir Gider Tıkanıklık: 100-150.TL

Ataşehir Basit Tıkanıklık: 100-200-150.TL

Ataşehir Bina Çatı Suyu: 100-200-150.TL

Ataşehir Teras Süzgeç Gideri: 100-200.TL

Ataşehir Kolan Hattı Gider Gider: 100-180.TL

Ataşehir ZEMİN DAİRE ORTAK 150-180 TL

FİYATLARIMIZ ARIZA İŞÇİLİĞE GÖRE DEĞİŞİR.

ARIZANIZ DURUMUNU ÇAĞRI ELEMANIMIZA AÇIKLAMADA

BELİRTİLEN SABİT FARK ALMADAN ÜCRET ALMAKTADIR

KESİNLIKLE SUPRIZ FARK ALMIYORUZ

Kadıköy Banyo Gider Açanlar

Ataşehir Tıkanan Lavaboyu Açma